Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Kisela Voda

Се продава од: Slobodan Gjeorgiev Денес 01:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 000 ЕУР

Површина: 60 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Delovniot prostor se naoga na prizemje. Posebno pogoden za stomatoloska ordinacija, zabotehnicka labaratorija ili biohemiska labaratorija, ordinacija. Vo kisela voda kaj srednoto ekonomsko uciliste.
Нема посетени огласи
Кон почеток