Македонски | Shqip | English |

Nivelir komplet so stativ i letva

Оглас од претпријатие. Се продава од: Гео-Интер ДООЕЛ 16 мај 19:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

260 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Друго
Комплетот содржи:
- Нивелир geo-FENNEL ELN 24
- алуминиумски ногари
- 5м.телескопска нивелманска летва
Производот е нов , со гаранција од 12 месеци
Ценaтa е со вклучен ДДВ .

За поблиски информации јавете се на 071 207 903 , 071 669 595
Нема посетени огласи
Кон почеток