Македонски | Shqip | English |

Fiat Bravo 1.9mjet 120ks -07 Full

Се продава од: viktor 14 јун. 13:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 650 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Bravo
Kolata e vo perfektna sostojba,kompleten servis,rebras zategaci pumpa filtri ulje,4odlicni gumi plateno se do reg
Moze zamena 4200e
Bez nikakov vlog

Info 072 245 511
Нема посетени огласи
Кон почеток