Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

Се продава од: Lambe Вчера 08:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
Voziloto e vo odlicna sostojba sega registrirano so zelena karta full oprema klima el.prozori
Нема посетени огласи
Кон почеток