Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 220 Avantgarde MOZE ZAMENA

Се продава од: Zoran 03 јан. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
Mercedes E220 125kw,Registriran do noemvri 2017!
-12 airbags
-parking senzori
-17ka bandazi
-klimatronik
-bord kompjuter
-ESP
-navigacija
-greaci na sedista
-zatemneti zadni stakla
Нема посетени огласи
Кон почеток