Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

Се продава од: Darko Вчера 04:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Се продава Opel Astra 1.7 ecoflex 2009

Втор сопственик - одлично сочувана
(се продава поради заминување во странство)
Направен комплетен сервис

со сервисна книшка, и сите фактури од промена на делови

телефон
Борче- 078447907 (може и смс)

070616267

4600e - Без замени !
Нема посетени огласи
Кон почеток