Македонски | Shqip | English |

Opel Combo vo odlicna sostojba neuvezuvan

Оглас од претпријатие. Се продава од: TIM LOGISTIĶ PLUS 03 јан. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 060 ЕУР   3 400 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Combo
Se prodava Furgon (mini kombe) Opel Combo vo odlicna sostojba so turbo dizel motor 1.3 ccm cdti 75 KS. Potrosuvacka od samo 6L so najekonomicen motor so prenos na lance.Godina na proizvodstvo 2007 redovno servisiran so novi gumu, nov akumulator pominati realni 181.000 km. Voziloto ima i radio Cd, registrirano e do 5.2018 God. Voziloto e registrirano na firma i ima moznost za povrat na DDV. Nosivost na voziloto e 520 kgr.
Нема посетени огласи
Кон почеток