Македонски | Shqip | English |

iPhone 6 Neverlocked

Се продава од: Petar Nikoloski 29 окт 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купете веднаш, платете подоцна! Плати само 2172 МКД месечно!
Рок на отплата до 12 месеци
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6
Neverlocked Iphone 6 16gb, одлично сочуван, со фолија на стакло и Spigen футрола.
Телефонот доаѓа го сертифициран Apple кабел и полнач.
Нема посетени огласи
Кон почеток