Македонски | Shqip | English |

KISELA VODA STAN 100m2 RENOVIRAN I KOMPLET OPREMEN

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 24 септ. 14:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

79 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Кисела Вода
Површина: 100 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
КИСЕЛА ВОДА - КАЈ ОУ ПАРТЕНИЈА ЗОГРАФСКИ

СЕ ПРОДАВА СТАН, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН И УБАВО ОПРЕМЕН,100М2 (ПО ИМОТЕН ЛИСТ 87М2) СО 2 СПАЛНИ, БАЊА И ГОСТИНСКО КУПАТИЛО, ТЕРАСА (МОМЕНТАЛНО ПРЕГРАДЕНА), ПОДРУМ, КАТ 8 ОД 8 СО ЛИФТ, СО ПЛОЧА БЕЗ КОСИНИ, ОРИЕНТАЦИЈА НА ДНЕВНА ИСТОК, НА СПАЛНИТЕ СОБИ ЈУГ СО ПОГЛЕД КОН ВОДНО. ПАРКИНГ СО РАМПА. ГОДИНА НА ГРАДБА 1969ТА, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН 2011ТА. НА КАТОТ ИМА ЗАЕДНИЧКА СУШАРА.

ЦЕНА: 79000 ЕВРА

КОНТАКТ:
070 477 594
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток