Македонски | Shqip | English |

Stan sproti Sala Rasadnik

Се продава од: Љубен 06 ное 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 57 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стан 57квадрати со парно на 2 спрат zgrada 23 vo 3 Vlez.Станот е стара градба,балконот е влезен во склоп на дневната соба а е додадена уште една мала соба.Ставен е ламинат во собите,тоалетот е реновиран пред 4 години ,не се сменети врати и прозори ,има подрум ,парно и зградата има лифт.станот изгледа солидно .Цената не е фиксна и има простор за договор
Нема посетени огласи
Кон почеток