Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО К.ВОДА - 45м² + ПОДРУМ 6м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 16 апр. 14:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

35 500 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Кисела Вода
Површина: 0 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Поткровје, Реновиран, Подрум
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Се продава стан на одлична локација во К.Вода во близина на економското училиште
Станот е во зграда градена во 90-те години, на 4/4кат и располага со:

- Површина: 45м² со вкл.5м² затворена тераса
- Подрум од 6м²
- посебна спална соба
- 4/4 кат без лифт
- последен кат - плоча со одлична изолација
- ориентиран на југ
- во одлична состојба - делумно реновиран
- централно парно
- слободен надворешен паркинг
- Со имотен лист

Цена: 35 500 евра + данок на промет


тел
071/30 42 42
[email protected]

Повеќе информации за станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток