Македонски | Shqip | English |

BMW 520D F11 -12

Се продава од: BMW Денес 00:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Петровец, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 520
Prodavam Bmw 520D F11 2012 godina kolata e full oprema servisirana vo mnogu dobra sostojba moze i zamena za kontakt na broj

070 342 780
078 810 770
Нема посетени огласи
Кон почеток