Македонски | Shqip | English |

Vikendica Vo Katlanovo 60m2

Се продава од: Liljana 16 мар. 00:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

19 000 ЕУР   22 000 ЕУР

Површина: 60 m2
Во близина на: Водени површини, Риболов, Пешачка патека
Локација: Петровец, Скопjе
Se prodava vikendica Vo Katlanovo 60 m2 so dvorna povrshina 1000 m2, na dobra lokacija vo Kochkova naselba.
Нема посетени огласи
Кон почеток