Македонски | Shqip | English |

Shtepi ne fshatin Gllumove

Се продава од: nebi 18 окт 23:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 4 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Сарај, Скопjе
Shitet shtepi ne fshatin Gllumove afer kanion Matka me siperfaqe 2000 m2.
Kati i pare 80m2
Kati i dyte 100m2
Kati i trete 100m2
Shtepia eshte e gjitha e renovuar me dokumentacion te plote
Per me shume kontaktoni ne nr e tl:072557070
Нема посетени огласи
Кон почеток