Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА КУПУВАЊЕ - 500м2

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 21 септ. 08:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Лептокарија
Површина: 34 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
Потребен е деловен простор за купување на атрактивна локација од Ново Лисиче до Ѓ.Петров од 300м2 до 500м2.
Потребно е просторот да е на едно ниво, во нова/понова станбена или деловна зграда и да има повеќе паркинг места на располагање.

Контакт:
тел: 071/30 42 42
маил: [email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток