Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR 200m2 VO CENTAR

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 08 фев. 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 700 ЕУР

Адреса: Центар
Површина: 200 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Простории : Канцеларија
ЦЕНТАР - КАЈ ЗДРУЖЕНИЕ НА ВОЗАЧИ

СЕ ПРОДВА ИЛИ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 200М, 10 КАНЦЕЛАРИИ, 2 ТОАЛЕТА, НА 2РИ КАТ, СО ЛИФТ, ПОЗИЦИЈА ИСТОК ЗАПАД.

ЦЕНА ЗА ПРОДАЖБА - 1700 ЕВРА/М2 + 3% ДАНОК
ЦЕНА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ - 9 ЕВРА/М2

КОНТАКТ:
070 477 594
info@capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток