Македонски | Shqip | English |

Prevoz transport

Се продава од: Јахи Денес 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Транспорт/Превоз и Ископ
Eвтин транспорт : За селидби, преселување на студенти, цистање~исфрљање шут , цистање подруми , дворови и секаква роба. Пазарењето по договор ~ и сето ова го врзам во секоја време со мој превоз i работници. Телефонскиот број : 071738205 / 071552326. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток