Македонски | Shqip | English |

Vnatresen i Nadvoresen kombi transport

Оглас од претпријатие. Се продава од: Quantum Leap expo-Imp DOOEL Денес 12:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Услуги : Транспорт/Превоз и Ископ
Quantum Leap Export-Import Local and International Transport DOOEL Skopje - Лиценцирана Фирма
Врши брз Внатрешен и Надворешен комби транспорт за секаков вид на пратки од било која земја во границите, капацитетот и лимитот на возилата. Поседуваме сертификати. Посоченото возило е со носивост 1555 килограми капацитет 4 EUR палети 12,2 cm3, L 3,5 - B 1,8 - H 1,9. Месечниот ценовник го испрачаме по зелба на барателот на услугата.
Нема посетени огласи
Кон почеток