Македонски | Shqip | English |

KUPUVAM KOLI AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

Оглас од претпријатие. Се продава од: Otkup na vozila 08 дек. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
KOLI, AVTOMOBILI KUPUVAM OTKUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA OD SITE MARKI.

2000-2015 GODINA

KUPUVAME I KARAVANI NAD 2003 GODINA NO SAMO OD
MARKITE NA VW PASSAT,AUDI A4, AUDI A6,BMW 3,BMW 5 PO REALNI CENI.

Otkup
OTKUP NA KOLI
Нема посетени огласи
Кон почеток