Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 2.0 TDI FABRIKA AUTOMATIC NEUVEZENO -12

Оглас од претпријатие. Се продава од: GODE Avtomobili 15 јул 20:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

21 999 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA POSEDUVA POVISOKO NIVO NA OPREMENOST IMA I SERVISNA KNISKA KUPENO I ODRZUVANO VO PORSHE MK. VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 16 01 2019 CEELA GODINA.IMA I GODISEN ZELEN KARTON .ZA ZAMENA CENATA E DRUGA .
Нема посетени огласи
Кон почеток