Македонски | Shqip | English |

Audi S6 4.2 benzin plin 360 kw

Се продава од: AUDI 08 мар. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Автоматски
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
Prodavam Audi S6 benzin plin socuvan kako sto e u slika so alumunsiki bandasi sport virsion so koza ricardo sediste registirano audito e top forma moze.da se vidi vo sekoe vreme ...Moze i zamena tel..070 562 002
Нема посетени огласи
Кон почеток