Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ B 180 CDI DIZEL FUL OPREMA -08

Оглас од претпријатие. Се продава од: GODE Avtomobili Вчера 00:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 999 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA IMA FUL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REG CENATA E FIXSNA DOKOLKU MISLITE ZA POEFTINO NE SE JAVUVAJTE DA GUBITE VREME ZA ZAMENA 6000 EUR SE NAOGAME VO SKLOP NA TEHNICKIOT MAKOIL VO AERODROM SLOBODNA PROVERKA SO VAS MAJSTOR .
Нема посетени огласи
Кон почеток