Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B200 Sport

Се продава од: XX 16 мар. 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 200
Mercedes B200 sport 2007 godina
Registrirano do 31.12.2019 godina so zelen karton,servisirano socuvano kako novo
Moze zamena za vozilo od 2008 godina pa nagore so moja ili vasa doplata.
Нема посетени огласи
Кон почеток