Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 200 cdi -07 facelift

Се продава од: Remzi 16 мар. 02:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 200
Prodavam mercedes e200cdi 2007 god facelift registriran so zelen karton do april 2019 god full oprema kozni sedista greaci na sedista klima elektricni stakla elektricni retrovizori soncev krov parking senzori napred i nazad zatemneti stakla kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi
Cena:6500e samo bez zameni
Kontakt tel:071444-509
Нема посетени огласи
Кон почеток