Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 KS COSMO -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: SD AUTO 03 апр 20:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 KS 6 BRZINI 2005 COSMO REGISTRIRANA SO NAPRAVEN SERVIS

- KLIMATRONIC
- SERVO
- ABS
- AIR BAG
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- ALU FELNI 17
- CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
- DVA FABRICKI KLUCA

INFO 070 343 110

Нема посетени огласи
Кон почеток