Македонски | Shqip | English |

VOLVO S80 2.4 DIZEL TD5 163 hp AUTOMATIC

Се продава од: Marko Денес 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР   6 000 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: S80
-Voziloto e vo licna moja sopstvenost podolgo vreme.
-Najvisoko nivo na oprema.
-Servisirano vo Volvo ovlasten servis kade moze i da se proverat site podatoci za nego.
-Site golemi servisi veke izvrseni.
-Novi zimski+letni gumi.
-Posledna serija na brendot kade site delovi se proizvedeni i skolopeni vo Sweden.
-Potrosuvacka 5-8 L / 100 km.
-Ve molam bez zameni.
-071221087(Viber)/075428994(WhatsApp).
-https://www.youtube.com/watch?v=aflxuEpBMbY.
Нема посетени огласи
Кон почеток