Македонски | Shqip | English |

Plastificiran lim PROMO CENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Kobra-T 13 јун. 15:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

170 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
PLASTIFICIRAN LIM SO CENA OD 170 den/m2 RAMEN MATERIJAL SO GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNO REBRO.

CENATA E DO 30 JUNI ILI DO ZAVRSUVANJE NA ZALIHA.

OGRANICENI KOLICINI !!!
www.kobra.com.mk

02/2700-801
075/220-289
075/484-353

www.kobra.com.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток