Македонски | Shqip | English |

PLASTIFICIRAN LIM

Оглас од претпријатие. Се продава од: Kobra-T 16 јан. 00:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

190 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
PLASTIFICIRAN LIM so vkluceno GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNITE PROFILACII (KT-15, KT-25, KT-35, lamperija) SO CENA OD 190 den/m2 MATERIJAL.

OGRANICENI KOLICINI!

28 godini so Vas. Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Odlicno resenie za sekoj pokriv!
075/220-289 02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA

Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/

www.kobra.com.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток