Македонски | Shqip | English |

Drven regal

Се продава од: Faruk Aliu 17 мар. 03:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 3.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
prodavam drveno rregall malce koristen evtina cena
broj tel 071798964
Нема посетени огласи
Кон почеток