Македонски | Shqip | English |

Koristeni monitori so 1 god garancija

Оглас од претпријатие. Се продава од: ДДКом ДООЕЛ Вчера 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Нови количини користени монитори со 12 месеци гаранција од 2700 денари.

Комплетна понуда на следниот линк:
https://ddstore.mk/search/category/Used%2BMonitor/cid/718

Издвојуваме :
HP Compaq LA1951g 19" - 2700 денари

DELL P2012H 20" Professional - 3750 денари

LG Flatron IPS231P IPS 23" - 6900 денари

HP LED 24 " wide ZR2440w - 7300 денари

Промотивно 1 година гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, LG и се предходно малку користени во одлични услови, најчeсто во банки и во јавни институции.
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!

koristeni monitori

Нема посетени огласи
Кон почеток