Македонски | Shqip | English |

Novi kolicini monitori 1 godina garancija

Оглас од претпријатие. Се продава од: ДДКом ДООЕЛ 16 мар. 12:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 700 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Нови количини користени монитори со 12 месеци гаранција од 2700 денари.
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме бесплатна испорака низ цела Макеонија!

➤➤➤Комплетна понуда на следниот линк:
https://ddstore.mk/search/category/Used%2BMonitor/cid/718

Издвојуваме :
➤Philips 190B7 19" - 2.700 денари
➤Lenovo ThinkVision LT1953 19" - 3.000 денари
➤LG Flatron IPS231P IPS 23" - 6500 денари
➤WINCOR NIXDORF BA73R-2 15" POS TOUCHSCREEN MONITOR - 7.900 денари
➤DELL U2412M 24" UltraSharp Series - 8.900 денари

Промотивно 1 година гаранција, 7 дена гаранција за враќање пари.

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, LG и се предходно малку користени во одлични услови, најчeсто во банки и во јавни институции.

koristeni monitori

Нема посетени огласи
Кон почеток