Македонски | Shqip | English |

PC LAPTOP SERVERI so Win 7 Pro DELL HP LENOVO

Оглас од претпријатие. Се продава од: DEKA ELECTRONICS - KOMPJUTERI 10 окт 09:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купете веднаш, платете подоцна! Без додадени трошоци. Првиот заем е бесплатен.
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД   7 200 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: Dell
Модел: Alienware
DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за половни и рефурбишед компјутери, лаптопи, монитори, сервери и друга ИТ опрема.

50+ модели на брендирани компјутери (лиценцирани Win 7 Pro) со Core2Duo, Core i3, i5, Core i7, процесори (2nd,3rd,4th gen):
DELL 390, 790, 3010, 7010, 7020
HP sff, desktop i tower 600 G1, Elite 8200, 8300
LENOVO m82, m81,m73
HP 7900 Core2Duo 4 GB 160 HDD Win COA - 3200 den
Core i3 - od 7400 den
Core i5 - od 10500 den
Core i7 - od 16500 den
E3 & E5 workstations DELL T5600, T7600 (6 cores)

Laptopi:
HP 2560p, 2570p, 2760p, 8460p Core i5, i7 2nd gen 2.7 Ghz 4 GB 500 GB Win 7 Pro - od 12000 den
Lenovo Thinkpad T420,T430, L520, X131e core i3, i5 2nd &3rd gen - od 8000 den

DELL poweredge 1950,2950,2900 & HP Proliant dl360, 380 RACK serveri so 8 - 64 GB ECC RAM, minimum 2x146 SAS diskovi:
1 x Xeon Dual Core - od 14000 den
2 x Xeon Dual Core - od 17000 den
2 x Xeon Quad Core - od 20000 den

*Работиме исклучиво со фактури.
**Бараме бизнис партнери низ сите градови на Македонија.
***Специјални понуди за кaнцеларии, автошколи, call центри, агенции, продавници и други слични правни лица

ДЕКА ЕЛЕКТРОНИКС ДОО Скопје
2-ra Makedonska Brigada (Skopje Sever) Kaj Crkvata, do statkarnica Ti Amo
Тел 02 2 63 46 46
Моб 071 356 562
www.dekaelectronics.com
https://www.facebook.com/dekaelectronics

WEB PAGE - DEKA ELECTRONICS

Нема посетени огласи
Кон почеток