Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG A5 2017 GOLD NOVI FULL MOBIL SHOP

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Вчера 09:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

290 ЕУР   330 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy A5 2017
novi full GOLD
Нема посетени огласи
Кон почеток