Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG A5 2017 PEACH GOLD BLACK NOVI MOBIL SHOP

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Вчера 23:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

320 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy A5 2017
novi full 1 sim EVROPSKI
Нема посетени огласи
Кон почеток