Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG J5 2017 FULL METAL NOVI MOBIL SHOP

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Вчера 16:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

230 ЕУР   260 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J5 (2017)
J5 2017 novi full metal
Нема посетени огласи
Кон почеток