Македонски | Shqip | English |

SAMSUNG J5 PRIME BLACK FRIDAY CENA MOBIL SHOP

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Денес 13:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

160 ЕУР   630 ЕУР

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J5 Prime
NOV FULL NEVERLOK METALL EDITION I!!!


MOBIL SHOP
Нема посетени огласи
Кон почеток