Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВНА КУЌА ВО ВЛАЕ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 16 јул. 16:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 7
Адреса: Влае
Површина: 0 m2
Број на спратови: 2 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Шпорет / Камин, Нова градба, Самостојна куќа
Греење: Струја
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава нова куќа Влае во непосредна близина на бензинската пумпа и Тинекс. Куќата е со површина од 196м2 со уникатен изглед и со површина на плац од 170м2. Располага со функционален распоред на просториите дефинирани на приземје, кат и поткровје и градена со квалитетни материјали, сопствено греење и соларни панели.
Чист имотен лист

Цена: 193 000 евра

тел:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за куќата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток