Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ - 311м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 септ. 18:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

160 000 ЕУР

Број на соби: 7
Адреса: Влае
Површина: 196 m2
Број на спратови: 2 спрат
Одберете греење: Нема
Локација: Скопје, Скопjе
Куќата се наоѓа на одлична локација во Ѓ.Петров во близина на стадионот и ОУ. Д. П. Г - Беровски на ул. Алексо Демниевски во мирна и слепа уличка. Располага со корисна станбена површина од 311м² и подрум со гаража од 50м² , додека површината на плацот е 311м².
Куќата е понова градба и е во одлична состојба. Погодна е за повеќечлено семејство бидејќи секој кат е со посебен влез и поврзан со внатрешни скали.
Поткровјето е отворен простор во фаза на карабина со можност да се адаптира во простор за престој.
Чист имотен лист за објектот и за земјиштето.

цена: 160 000 евра

Повеќе информации за куќата на нашата веб страна:
www.level7.mk
тел:
02/ 321 30 80
071/ 30 42 42
078/ 43 33 37

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток