Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVNI PLACOVI ZA GRADBA VO SOPISTE

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 23 апр. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

55 ЕУР

Адреса: Сопиште
Површина: 7665 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Шума, Асвалт, Дозвола за градење
Локација: Скопје, Скопjе
СОПИШТЕ – СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВНО ГРАДЕЖНО НЕИЗГРАДЕНО ЗЕМЈИШТЕ 7665М2. ЗЕМЈИШТЕТО Е СО НАМЕНА А1, ВИСИНА П+1+ПТК. СЕ НАОЃА НА ОДЛИЧНА МИРНА ЛОКАЦИЈА, СО ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ, СПРОТИ СОНЧЕВ ГРАД, НА САМО 2КМ ОД НОВИОТ ПАТ ПРОБИЕН ПРЕКУ ВОДНО. ИМА АСФАЛТИРАН ПАТ ДО САМИОТ ПЛАЦ. ПЛАЦОТ МОЖЕ ДА СЕ ДЕЛИ НА 2 ДЕЛА. ПОГОДЕН Е И ЗА ИНВЕСТИЦИЈА НА ЛУКСУЗЕН ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС.

ЦЕНА 55 ЕВРА/М2

КОНТАКТ:
02 6138 490; 070 477 594
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток