Македонски | Shqip | English |

NAD ZDANEC ATRAKTIVNI PLACOVI ZA GRADBA

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 16 мар. 11:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

100 ЕУР   120 ЕУР

Адреса: НАД ЖДАНЕЦ
Површина: 363 m2
Локација: Скопје, Скопjе
НАД ЖДАНЕЦ - ПРОДАВАМЕ ШЕСТ АТРАКТИВНИ МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА, НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ. МАРКИЦИТЕ СЕ СО ЧИСТА ДОКУМЕНТАЦИЈА. МОЖЕ ДА СЕ КУПУВААТ И ОДДЕЛНО.

МАРКИЦИ ЗА ПРОДАЖБА:

5.02 - ПОВРШИНА НА ПАРЦЕЛА 270.16м2 - ОСНОВА ЗА ГРАДБА 90.81м2 - ВКУПНО ИЗГРАДЕНА 272.42м2
5.03 - ПОВРШИНА НА ПАРЦЕЛА 363.16м2 - ОСНОВА ЗА ГРАДБА 117м2 - ВКУПНО ИЗГРАДЕНА 351м2
5.04 - ПОВРШИНА НА ПАРЦЕЛА 265.39м2 - ОСНОВА ЗА ГРАДБА 117м2 - ВКУПНО ИЗГРАДЕНА 351м2
5.05 - ПОВРШИНА НА ПАРЦЕЛА 695.80м2 - ОСНОВА ЗА ГРАДБА 127.89м2 - ВКУПНО ИЗГРАДЕНА 383.67м2
5.12 - ПОВРШИНА НА ПАРЦЕЛА 708.48м2 - ОСНОВА ЗА ГРАДБА 114.77м2 - ВКУПНО ИЗГРАДЕНА 344.32м2

ЦЕНА ОД 100 ДО 150 ЕВРА/М2

КОНТАКТ:
072 205 629; 070 477 594
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток