Македонски | Shqip | English |

PLACOVI PINTIJA I GORNO LISICE

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 01 фев. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

35 ЕУР

Адреса: Пинтија и Лисиче
Површина: 625 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Нива, Шума, Асвалт, Дозвола за градење
Локација: Скопје, Скопjе
ПРОДАВАМЕ ДВА ПЛАЦА, ЛОЦИРАНИ ВО ПИНТИЈА И ГОРНО ЛИСИЧЕ

ПИНТИЈА - 900 МЕТРИ ОД ПРВОМАЈСКА, ПЛАЦ 625М2 (МОЖЕ ДА СЕ КУПИ И ЦЕЛ ВКУПНА ПОВРШИНА 1249М2) НА МИРНА ЛОКАЦИЈА, ИМА ВОДА И СТРУЈА, КАНАЛИЗАЦИЈА Е ДОНЕСЕНА НА 200М ОД ПЛАЦОТ. НАМЕНА А1 - ИНДИВИДУАЛНО ДОМУВАЊЕ, ВИСИНА П+2 КАТА.

ЦЕНА 35 ЕВРА/М2

ГОРНО ЛИСИЧЕ, - ДО САМИОТ ПАТ, ВЕДНАШ ПОСЛЕ МОСТОТ НАД МАРКОВА РЕКА, ПРОДАВАМЕ ПЛАЦ ЗА ГРАДБА 2181М2. ИМА ВОДА И СТРУЈА. НАМЕНА А1 - ИНДИВИДУАЛНО ДОМУВАЊЕ, ВИСИНА П+2.

ЦЕНА 45 ЕВРА/М2

КОНТАКТ:
тел. 02/6138 490; 070 477 594
e-mail [email protected]
www.capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток