Македонски | Shqip | English |

STROG CENTAR ATRAKTIVEN PLAC ZA GRADBA 2500m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 16 апр. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Центар
Површина: 2500 m2
Локација: Скопје, Скопjе
ПРОДАВАМЕ АТРАКТИВЕН ПЛАЦ 2500м2, ЛОЦИРАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ, ПОМЕЃУ СОБРАНИЕ НА РМ И ДОМ НА АРМ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 9500м2 ОД КОИ 850м2 ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, ПЛАТЕНИ КОМУНАЛИИ И ЧИСТА ДОКУМЕНТАЦИЈА. ОДЛИЧНА МОЖНОСТ ЗА ПРОФИТАБИЛЕН БИЗНИС.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

КОНТАКТ:
070 700 812; 070 477 594
[email protected]
www.capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток