Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ ВО СТОПАНСКИ ДВОР - 10 000м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 29 мар. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Стопански Двор
Површина: 4257 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на плац на одлична локација во Стопански Двор во непосредна близина на обиколницата и клучката. Плацот е со пристапен пат, уредна документација за сопственост и со прекрасен поглед кон Скопје.

Располага со вкупна површина од 10 068м² и е погоден за повеќе намени.

цена по договор

Напомена - плацот не се дели на помали парцели.

Повеќе инфо на:
071/ 30 42 42

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток