Македонски | Shqip | English |

AERODROM NOVI VSELIVI STANOVI od 55m2 do 89m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 19 фев. 15:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Локација: Скопје, Скопjе
АЕРОДРОМ - ВО БЛИЗИНА НА КАСАРНАТА И ДБК

ПРОДАВАМЕ НОВИ ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СTАНОВИ.

КВАЛИТЕТНА ГРАДБА, СО ВИСОКА ТЕРМО И ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА (ФАСАДЕН СИСТЕМ KNAUF СО НАД 12ЦМ ПРОСЕЧНА ИЗОЛАЦИЈА, 60 ДЕЦИБИЕЛИ ЗВУЧНА ИЗОЛАЦИЈА ПОМЕЃУ ДВА СТАНА, ХИДРОИЗОЛАЦИЈА СИСТЕМ ADING, ВОДОВОД REHAU СИСТЕМ, ТРОСЛОЕН ДАБОВ ПАРКЕТ, ГРЕЕЊЕ GIACOMINI ИТАЛИЈА, ПРОЗОРИ TROCAL ГЕРМАНИЈА СО 4 СЕЗОНСКИ СТАКЛА ИТН.)

РАСПОЛОЖЛИВИ КВАДРАТУРИ:

1 СПАЛНА: 55м2 - кат 4 од 7
3 СПАЛНИ: 80м2 + 110м2 тераса - кат 7 од 7
3 СПАЛНИ ПРИЗЕМЈЕ: 89м2 - со висина на
деловн простор

​ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ПАРКИНГ
3500 ЕВРА (-1 НИВО)
3000 ЕВРА (-2 НИВО)

​КОНТАКТ:
e-mail [email protected] или на
тел. 070 477 594
Нема посетени огласи
Кон почеток