Македонски | Shqip | English |

AERODROM POZADI TREND DELUMNO RENOVIRAN STAN 64M2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 13 фев. 10:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Aerodrom
Површина: 64 m2
Локација: Скопје, Скопjе
АЕРОДРОМ - ПОЗАДИ ТРЕНД

СЕ ПРОДАВА СТАН 64М2, СО ЕДНА СПАЛНА, 56М2 ВНТАРЕШНА ПОВРШИНА + 8М2 ТЕРАСА И ПОДРУМ 11М2. ОРИЕНТАЦИЈА НА ДНЕВНА ЗАПАД, НА СПЛАНА СОБА СЕВЕР. КАТ 1 ОД 3, БЕЗ ЛИФТ. СТАНОТ Е ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН, СМЕНЕТИ СЕ ПРОЗОРИ, ВЛЕЗНА ВРАТА, БАЊА.

ЦЕНА 57000 евра

КОНТАКТ: 070 477 594
info@caitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток