Македонски | Shqip | English |

BUNJAKOVEC NOVI STANOVI 47 48 49 i 62 m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 19 фев. 13:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Centar
Површина: 49 m2
Локација: Скопје, Скопjе
БУЊАКОВЕЦ - ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА

НОВИ СТАНОВИ ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ГОТОВИ НАЈДОЦНА ДО СЕПТЕМВРИ 2019. ВИСИНА НА ОБЈЕКТОТ П+6+ПТК, СО ЛИФТ.

47м2 - 1 СПАЛНА - КАТ 4 и 5 ОД 7 - ЗАПАД
48м2 - 1 СПАЛНА - КАТ 6 ОД 7 - ЗАПАД
49м2 - 1 СПАЛНА - КАТ 4 и 5 ОД 7 - ИСТОК
62м2 - 2 СПАЛНИ - КАТ 5 ОД 7 - ИСТОК

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ПАРКИНГ ПОД ЗГРАДА (НЕ Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО ДА СЕ КУПИ)

КОНТАКТ:
070 477 594; 070 700 812
info@capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток