Македонски | Shqip | English |

CENTAR UNIVERZALNA NOVI STANOVI 49m2 i 62 m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 18 апр. 10:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Centar
Површина: 49 m2
Локација: Скопје, Скопjе
БУЊАКОВЕЦ - ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА

НОВИ СТАНОВИ ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ГОТОВИ НАЈДОЦНА ДО СЕПТЕМВРИ 2019. ВИСИНА НА ОБЈЕКТОТ П+6+ПТК, СО ЛИФТ.

49м2 - 1 СПАЛНА - КАТ 4 ОД 7 - ИСТОК
62м2 - 2 СПАЛНИ - КАТ 5 ОД 7 - ИСТОК

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ПАРКИНГ ПОД ЗГРАДА (НЕ Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО ДА СЕ КУПИ)

КОНТАКТ:
070 477 594; 070 700 812
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток