Македонски | Shqip | English |

KARPOS 3 NOVI STANOVI od 50 do 180m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП Денес 08:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: КАРПОШ 4
Површина: 50 m2
Локација: Скопје, Скопjе
ПРОДАЖБА НА НОВИ ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО СТАНБЕН КОМПЛЕКС “SKOPJE CITY GARDEN” ЛОЦИРАН ВО НАС.КАРПОШ 3, ПОМЕЃУ CITY MALL И БУЛ.ИЛИНДЕНСКА.

КОМПЛЕКСОТ Е СОСТАВЕН ОД ДВА СТАНБЕНИ БЛОКА СО ВИСОЧИНА П+8+ПК И КУЛА СО ВИСОЧИНА П+15+ПК.

РАСПОЛОЖЛИВИ ТИПОВИ НА СТАНОВИ

- 50м2 и 51м2 - 1 СПАЛНА
- 70м2, 72м2, 77м2, 91м2 - 2 СПАЛНИ
- 120м2 + 60м2 тераса - 3 СПАЛНИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА БЕЗ ОБВРСКА ЗА ПЛАЌАЊЕ НА ПРОВИЗИЈА.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ
070/700 812; 070/477 594 [email protected]К
Нема посетени огласи
Кон почеток