Македонски | Shqip | English |

KARPOS 3 NOVI STANOVI od 70m2 do 81m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 04 фев. 11:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: КАРПОШ 4
Површина: 50 m2
Локација: Скопје, Скопjе
ПРОДАЖБА НА НОВИ ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО СТАНБЕН КОМПЛЕКС “SKOPJE CITY GARDEN” ЛОЦИРАН ВО НАС.КАРПОШ 3, ПОМЕЃУ CITY MALL И БУЛ.ИЛИНДЕНСКА.

КОМПЛЕКСОТ Е СОСТАВЕН ОД ДВА СТАНБЕНИ БЛОКА СО ВИСОЧИНА П+8+ПК И КУЛА СО ВИСОЧИНА П+15+ПК.

РАСПОЛОЖЛИВИ ТИПОВИ НА СТАНОВИ

- 70м2, 72м2, 77м2, 81м2 - 2 СПАЛНИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ДИРЕКТНА ПРОДАЖБА БЕЗ ОБВРСКА ЗА ПЛАЌАЊЕ НА ПРОВИЗИЈА.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ
070/700 812; 070/477 594 info@capitalgroup.com.mК
Нема посетени огласи
Кон почеток