Македонски | Shqip | English |

TAFTALIDZE KAJ NOVA NOV STAN OD 42m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 21 ноем. 18:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 050 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Taftalidje
Површина: 42 m2
Локација: Скопје, Скопjе
ТАФТАЛИЏЕ КАЈ ГИМНАЗИЈА НОВА

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН 42М2 - (МОЖЕ ДА БИДЕ ОТВОРЕН ИЛИ СО 1 СПАЛНА, ПО ИЗБОР) ВО ФАЗА НА ГРАДБА, ГОТОВ КРАЈ НА 2018. КАТ 7 ОД 10, 2 ЛИФТА. ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГОЗАПАД. ЦЕНТРАЛНО ГРЕЊЕ НА ТОПЛИФИКАЦИЈА.

ЦЕНА 1050 ЕВРА/М2 СО ВКЛУЧЕН ДДВ 5%
МОЖЕ ДА СЕ КУПИ И ПАРКИНГ ПОД ЗГРАДА - ОПЦИОНАЛНО

КОНТАКТ:
070 477 594
info@capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток